Pomysłowe mebel z drewnianych palet

Każdy, kto marzy o oryginalnym, nieszablonowym wyposażeniu swojej sypialni koniecznie powinien pomyśleć o awangardowych meblach wykonanych z drewnianych palet. Można je wykonać samodzielnie, ale także kupić gotowe. Producentów tego rodzaju mebli nie brakuje, ale należy się spodziewać, że koszt zakupu takiego łóżka zrobionego z palet do sypialni lub innego mebla nie będzie niski. Warto zatem poświęcić nieco czasu i samodzielnie stworzyć paletowy mebel na miarę swoich potrzeb.

Hit czy kit

Aby wykonać łóżko z palet nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności i profesjonalnego sprzętu. Wystarczą zaledwie dwie złączone ze sobą drewniane palety, aby stworzyć przestronny stelaż pod materac. Bardziej wymagający mogą dodatkowo przeszlifować palety, a następnie polakierować je bezbarwnym lakierem lub zaolejować, co doskonale podkreśli fakturę drewna i uatrakcyjni efekt końcowy. Jedno jest pewne, łóżko z palet to wyjątkowy mebel, który nie tylko zapewni komfortowy wypoczynek, ale będzie także oryginalną ozdobą sypialni.

Sypialnia marzeń

Wstawiając do sypialni łóżko wykonane z drewnianych palet możemy mieć pewność, że tego rodzaju mebel stworzy w tym wnętrzu wyjątkowy klimat. Co więcej, niedużym kosztem stajemy się właścicielami ekologicznego i niezwykle wygodnego łóżka, które z powodzeniem posłuży przez wiele lat.