Stwórz piękną przestrzeń z Paradyż Moondust

Stwórz piękną przestrzeń z Paradyż Moondust

Paradyż Moondust to gres szkliwiony, który nadaje luksusowego charakteru do każdego wnętrza. Za sprawą niezwykłej twardości oraz trwałości to materiał, który kupuje się na lata.

Warto wspomnieć, że ceramika Paradyż to produkty wysokogatunkowe, a także charakteryzujące się nietuzinkowym wyglądem, dzięki czemu można je wkomponować w nowoczesne przestrzenie oraz projekty o tradycyjnym designie.

Czym się wyróżnia Paradyż Moondust?

Paradyż Moondust to gres szkliwiony nadający niebanalnych i klimatycznych aranżacji. To produkt mając duży potencjał do stworzenia nietuzinkowego wnętrza w każdej przestrzeni. Wzory, które zostały na tych płytkach zastosowane nadadzą ekskluzywnego charakteru, który będzie przykuwał uwagę.

Warto podkreślić, że te płytki w Ekspercilazienek.pl, są jednym z najchętniej wybieranych w ostatnim czasie. Nie ma się czemu dziwić, można z nich stworzyć fantastyczny duet w powierzchni łazienkowej na przykład z klimatycznym drewnianym wykończeniem.

Dzięki tym materiałom stworzy się kojącą przestrzeń, idealną do odpoczynku. Płytki Paradyż Moondust będą fantastycznym połączeniem także z meblami w odcieniach betonu, bądź drewna. Dzięki czemu można stworzyć niezwykle nowoczesną i charakterystyczną przestrzeń.

Paradyż Moondust

Czym była inspirowana seria Moondust?

Produkty Paradyż inspirowane są najmodniejszymi krzykami mody z całego świata. Dzięki kolekcji Paradyż Moondust można przełamać betonowe akcenty, niebanalnymi surowymi odcieniami i wzorzystymi przejściami. Te płytki z powodzeniem mogą być stosowane w takich pomieszczeniach jak: kuchnia, łazienka, salon, a także przedpokój. Producent podkreśla, że to płytki chętnie stosowane do wnętrz, a także wybierane na zewnątrz. Płytki występują w kilku formatach: 59.8 cm na 59.8 cm, a także 19.8 cm na 19.8 cm oraz największy format 59.8 cm na 119.8 cm. Powierzchnia jest półpolerowana i jest jedną z najnowocześniejszych występujących na rynku.

 Jeżeli chcesz nadać niepowtarzalnego charakteru swojej przestrzeni koniecznie zainspiruj się kolekcją Paradyż Moondust.