Sposób na małą ubikację

Sposób na małą ubikację

Niewielka ubikacja i bardzo ograniczona przestrzeń, gdzie mogłaby stanąć miska wc wraz ze spłuczką, to problem dobrze znany wszystkim mieszkańcom blokowisk, szczególnie tych pochodzących jeszcze z minionego ustroju. Rozwiązaniem tej sytuacji mogą być stelaże podtynkowe, dzięki którym udaje się zaoszczędzić całkiem sporo miejsca, dzięki czemu możliwe jest zainstalowanie większej umywalki razem z szafką. Ponadto optycznie powiększa to pomieszczenie, a w połączeniu z jasną barwą ścian sprawia, że przestaje się ono wydawać aż takie ciasne.

Stelaż do wc to rozwiązanie bardzo trwałe

Choć wiele osób obawia się awarii i tego, jak w razie jej wystąpienia sobie poradzić. Nie jest to trudne i nie powinno być argumentem przeciwko użyciu stelaża. Dobry stelaż wc założony przez doświadczonego profesjonalistę jest równie łatwy w naprawie i jest do niego taki sam dostęp jak do standardowego dolnopłuka. Najczęściej można się do niego dostać przez specjalną klapkę serwisową albo wyjmując guziki spustu wody.

Taka ubikacja wygląda dużo lepiej

Dlatego stelaż podtynkowy jest polecany nie tylko osobom, które mają mało miejsca, ale także tym, którym w sposób szczególny zależy na estetyce. Dzięki temu rozwiązaniu można się także zdecydować na podwieszany sedes. Pozwala to na łatwiejsze zachowanie higieny i łatwy dostęp do całości podłogi.