Powrót do przeszłości?

kolaż zdjęć - zaproszenie ślubne

Przez wiele lat wychodzące za mąż kobiety wręczały swoim najbliższym zdjęcie z zapisanymi na niej informacjami dotyczącymi ceremonii zaślubin. Zwyczaj ten jednak upadł wraz z rozpowszechnieniem przemysłu fotograficznego. Podarowanie zdjęcia nie było już luksusem, na który mogły pozwolić sobie tylko bogatsze z pań, lecz codziennością zwykłych zjadaczy chleba.

Jak jedna powszechnie wiadomo historia kołem się toczy i podobizny małżonków coraz częściej zdobią wręczane gościom zaproszenia. Oryginalne zaproszenie na ślub ze zdjęciem to niewątpliwy hit ostatnich lat.

Uniwersalny charakter tego typu zaproszenia pozwala na dopasowanie go do każdego rodzaju organizowanego przyjęcia. Dzięki wprawnym grafikom problemem nie będzie już wydruk karty w stylu vintage, czy glamour- technologiczne nowinki stoją otworem przed każdą przyszła Parą Młodą.

Jednak zaproszenia zawierające zdjęcia to nie wszystko co może nam zaoferować aktualnie ślubny biznes. Nie mniejszą popularnością cieszą się spersonalizowane i idealnie dobrane do zaproszeń winietki i podziękowania. Zachowanie tego typu elementów w jednym stylu pozwala na stworzenie harmonii, które charakter świetnie wpasowuje się w atmosferę panującą podczas składania przysięgi małżeńskiej.