Mieszkanie w stylu industrialnym – jaki wieszak na ubrania wybrać?

Coraz więcej osób decyduje się urządzić swoje mieszkanie w stylu industrialnym. Należy pamiętać o tym, że wnętrze musi być nie tylko efektowne wizualnie, ale również praktyczne. Wieszak na ubrania: http://www.dedekor.pl/meble/wieszaki-na-ubrania jest obowiązkowym elementem, jeśli w bliskiej odległości od drzwi wejściowych nie ma szafy. Nawet, jeśli w mieszkaniu znajduje się zabudowana wnęka na ubrania, to warto zamontować dodatkowy wieszak. Sprawi on, że codzienne życie stanie się łatwiejsze.

prosty wieszak na ubrania

Oryginalna forma

Wieszek na ubrania nie musi mieć tradycyjnej formy. W mieszkaniach industrialnych warto postawić na produkty, które będą wyróżniać się swoim nieprzeciętnym dizajnem. Ciekawym pomysłem są gałki montowane na ścianie w dowolnym położeniu. Mogą one imitować np. ptaki, co sprawi, że całość będzie prezentować się naprawdę efektownie.

Osoby ceniące sobie oryginalność mogą zaopatrzyć się w wieszak, który przypomina poroże jelenia. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyrazisty kolor

Nowoczesne aranżacje wnętrz pozwalają na wprowadzenie nieco odważnych i kontrastujących elementów. Właśnie dlatego wieszaki na ubrania mogą wyróżniać się na tle pozostałego wyposażenie. Świetną opcją są produkty w kolorze intensywnej czerwieni, a nawet żółci.