Jak wybrać ładny i funkcjonalny stolik do pokoju?

Stolik kawowy to obowiązkowy mebel w salonie. Pełni rolę dekoracyjną, ale przede wszystkim umożliwia wygodne serwowanie kawy czy herbaty przyjmowanym w domu gościom. Jak wybrać stolik do pokoju, żeby ten dobrze się prezentował, a jednocześnie był praktyczny?

Jakie kryteria powinien spełniać stolik kawowy?

Szukając stolika pokojowego, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim stolik powinien pasować stylistycznie do wystroju mieszkania. Do stylu nowoczesnego idealnie pasował będzie stolik metalowy o prostym kroju, we wnętrzach skandynawskich dobrze sprawdzą się do pokoju stoliki drewniane – naturalne lub bielone. Ważną kwestią jest także wybór rozmiaru stolika. Ten powinien mieć na tyle duży blat, żeby umożliwiał wygodne podanie deseru, oraz wysokość dostosowaną do poziomu kanapy czy foteli.

Gdzie kupić wysokiej jakości stolik do pokoju?

Kupując stolik pokojowy, najlepiej postawić na mebel wysokiej jakości. Wyprodukowany z jakościowego materiału i wykończony z dbałością o detale stolik będzie doskonale się prezentował i świetnie służył przez wiele lat. Poszukując stolika, warto odwiedzić renomowany sklep meblowy albo przejrzeć asortyment dobrze wyposażonego sklepu internetowego.