Dekoracje do sali weselnej

Przygotowania do ślubu to również przemyślenie tego, jak wizualnie ma się prezentować sala, w której będzie odbywało się przyjęcie weselne. Nie ma wątpliwości, że każdej młodej parze zależy na tym, by to miejsce wyglądało wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jest wiele sposobów na to, aby niedużym kosztem udekorować swoją salę przyjęć, poniżej kilka inspiracji i pomysłów jak to zrobić.

Dekoracje do sali weselnej

elegancka zawieszka alkoholowa

Trudno wyobrazić sobie salę weselną, w której miałoby braknąć świeżych kwiatów. To właśnie one dodają magii i czaru nawet mało atrakcyjnym wizualnie salon weselnym. Z kwiatami pięknie komponują się świece, wyeksponowane na przykład w szklanych lampionach lub słoikach. Do tego dopasowane motywem przewodnim zawieszki na alkohol weselny jak z poniższego przykładu:

https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zawieszki-na-alkohole-weselne/

oraz winietki. Zawieszki na alkohol weselny dodają trochę uroku mało atrakcyjnym butelkom wódki, które pojawiają się na praktycznie każdym weselnym stole w Polsce. Winietki pozwalają udekorować stół oraz w ładny sposób wskazać gościom, gdzie jest ich miejsce siedzące. Można pokusić się o zamówienie planu sali, przygotowanego w podobny sposób jak winietki i zawieszki, który wydrukowany w dużym formacie stanie przy wejściu, aby informować gości, w którą stronę mają się udać, by znaleźć swoje miejsce.