Aranżacja wnętrz – girlandy dekoracyjne

Aranżacja wnętrz – girlandy dekoracyjne

Girlandy dekoracyjne to wspaniałe dodatki, które możesz wykorzystać nie tylko przy okazji „sezonowej” dekoracji domu lub mieszkania, ale także jako stały element aranżacji. Stylowe oświetlenie w postaci bawełnianych kulek sprawdzi się dosłownie w każdym pomieszczeniu – w sypialni, salonie, przedpokoju, a nawet w kuchni.

Rola światła w aranżacji wnętrza jest nie do przecenienia. Nie każde źródło światła musi przecież rozświetlać całe pomieszczenie, tę funkcję pozostawmy centralnemu oświetleniu sufitowemu. Żyrandole czy wiszące lampy nie nadają się jednak do budowania przytulnego nastroju i intymnej atmosfery, ta rola przypada w udziale innym źródłom światła.

Światło to doskonała dekoracja

Rynek oferuje niezliczone warianty girland dekoracyjnych. Z doborem odpowiedniego modelu nie będzie zatem najmniejszego problemu. Z ich pomocą możesz udekorować inne elementy aranżacji, jak choćby lustro, możesz też wykorzystać je jako stylowe lampiony, rozciągnięte na całej długości ściany. Możliwości jest nieskończenie wiele, a jedynym poważnym ograniczeniem może soę okazać wyłącznie nasza wyobraźnia.

Bawełniane kule charakteryzują się doskonałą prezencją nie tylko wieczorami, ale także w ciągu dnia. Osłona wykonana z naturalnej tkaniny zapewnia ciekawy efekt dekoracyjny, a po zmroku przytłumia światło, nadając mu przyjemną, ciepłą barwę. Bez względu na to czy wykorzystasz je jako samodzielną dekorację, czy jako ozdobę innego elementu aranżacji, zawsze uzyskasz zachwycający efekt.